WESTFIRE 21 W

Piec kominkowy WESTFIRE 21 W moc grzewcza 5,0 kW, wymiary: 73/44/43 cm, waga: 81 kg

21wWszystkie produkty WESTFIRE spełniają wymagania mówiące o zachowaniu najwyższych norm czystości spalin oraz ekologicznym postępowaniu w procesie produkcji.

„Zimna rączka”, czysta szyba, łatwa regulacja dopływu powietrza do paleniska, minimalna ilość popiołu dzięki perfekcyjnemu spalaniu, zajmowanie niewielkiej przestrzeni – to tylko niektóre z udogodnień zapewniających perfekcyjne użytkowanie.

Charakterystyczną cechą duńskich pieców WESTFIRE jest stosunkowo nieduża komora spalania, ale należy zaznaczyć że tylko w takich komorach można uzyskać piękny widok ognia,
czystą szybę, czyste wnętrze paleniska i dokładne spalanie paliwa w długim przedziale czasu przy jednoczesnym niewielkim zużyciu drewna.

Doskonałe rozwiązania technologiczne, do tego pasja, doświadczenie i tradycja, wszystko to powoduje że możemy cieszyć się pięknym widokiem ognia i wspaniałym ciepłem duńskich pieców WESTFIRE. Piec kominkowy WESTFIRE 15 może być wyposażony w dodatkowe drzwiczki do zamykania schowka w dolnej części pieca.

Model
Westfire 21W
Moc grzewcza (kW)
5,0
Wysokość (mm)
730
Szerokość (mm)
440
Głębokość (mm)
430
Średnica wylotu spalin (mm)
150
Bezpośrednie zewnętrzne doprowadzenie powietrza
tak
Sposób podłączenia
górny lub tylny
Waga (kg)
81

 

Producent: www.westfire.pl